Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá 9-15)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Newsletter

Přeji si dostávat informace o novinkách

Remington IPL 6000 i-LIGHT

S epilátorem i-Light Pro Face a Body se zbavíte jemně a bezbolestně nežádoucích chloupků na těle i obličeji, díky technologii epilace pulsním světl... celý popis
Dostupnost
do 1 - 3 dnů 10 ks
6 850 Kč
5 661 Kč
bez DPH
Momentálně není k dispozici
Kompletní specifikace

S epilátorem i-Light Pro Face a Body se zbavíte jemně a bezbolestně nežádoucích chloupků na těle i obličeji, díky technologii epilace pulsním světlem IPL (Intense Pulsed Light). Při takovém ošetření absorbuje melanin (pigment obsažený v chloupku) pulsní světlo, vede je do váčku, kde se světlo přemění na teplo. Termické působení tak bezbolestně zničí kořen chloupku a zabraní jeho dalšímu růstu. Tato vědecky ověřená metoda rychle přináší trvalé výsledky. Speciálně navržený obličejový nástavec je perfektní k použití na citlivou oblast obličeje (pouze pro ženy, pod lícní kostí). Je moderním snadno použitelným pomocníkem k odstranění chloupků v pohodlí domova, takže můžete osvobodit svou pokožku a chovat se impulsivně - kdykoli, kdekoli. Řekněte sbohem zábranám způsobeným chloupky a poznejte svobodu bez nich!

Vlastnosti:

 • křemičitá žárovka s dlouhou životností - 65.000 záblesků
 • integrovaný senzor pleti, který zajistí, že jednotka bude funkční pouze na pokožce, která je vhodná pro ošetření IPL technologií
 • Multi-Flash pro větší oblasti, Single-Flash pro detailní ošetření
 • speciálně navržený obličejový nástavec je perfektní k použití na citlivou oblast obličeje (pouze pro ženy, pod lícní kostí)
 • LED kontrolka - úrovně energie, integrovaného senzoru pleti, životnosti žárovky
 • rychlý impuls: PROPULSE (TM) záblesk každé 2 vteřiny
 • vyšší výkon (7–8 J/cm2)
 • síťový provoz
 • univerzální napětí

Výhody i-Light Pro Face a Body:

Rychlost – i-Light Pro Face a Body, inteligentní Multi-Flash režim pro plynulý pohyb, který je v kombinaci s rychlejší frekvencí záblesků každé 2 sekundy a faktem, že ošetří naráz větší oblasti než laser.

Žádné čekání – i-Light Pro Face a Body je síťový, tudíž vás nebude zdržovat nabíjením a bude vždy připraven vám poskytnout rychlé ošetření.

Integrovaný senzor pleti - zajistí, že aplikace bude prováděna pouze na vhodném typu pokožky.

Unisex nástavec pro tělo – pro ženy i muže, kteří touží po profesionálním a jemném odstranění chloupků v pohodlí svého domova.

Obličejový nástavec – speciálně navržený pro použití na chloupky v dámském obličeji na tvářích, bradě, oblasti krku a nad horním rtem. Minimalizuje unikání světla a má nižší 4 sekundovou zábleskovou rychlost.

Křemičitá žárovka - s dlouhou životností až na 65.000 záblesků.

Použití: 1. Otestujte svou pokožku - porovnejte odstín pleti s obrázkem na obalu nebo na přední straně návodu k použití, abyste zjistili, jestli je pro vás použití přístroje vhodné. Umístěte integrovaný senzor pleti na pokožku oblasti určené k ošetření. Pokud vaše pokožka vyhovuje, přístroj zapípá a zapne se. Pokud vaše pokožka není vhodná k ošetření, přístroj zabzučí a zůstane vypnutý.

Otestujte přístroj i-Light na malém kousku pokožky a počkejte 48 hodin, abyste se ujistili, že se neobjeví žádná negativní reakce. Ošetřujte pouze oblasti jmenované v manuálu vašeho přístroje. 2. Vyberte svůj režim - přístroje i-Light jsou vybaveny dvěma operačními režimy: režimem jednoduchého záblesku Single Flash a Multi-Flash režimem. Váš přístroj i-Light je automaticky po zapnutí  nastaven na pomalejší režim Single Flash.

Režim Single Flash - přístroj začne pracovat, jakmile stisknete zábleskové tlačítko  a přiložíte pokožku na pleťový senzor. Tento režim je ideální pro ošetření jednotlivých míst.

Režim Multi-Flash - po stisknutí spínacího tlačítka a přiložení pokožky na pleťový senzor, bude přístroj vysílat záblesky každé 2 sekundy. Tento režim vám umožní rychle ošetřit větší oblasti jako nohy, hrudník nebo záda snadným pohybem ruční jednotky po každém záblesku na další oblast. 3. Použití obličejového nástavce - obličejové chloupky se mohou výrazně lišit od chloupků na těle a pokožka na obličeji bývá citlivější a častěji vystavovaná slunečním UV paprskům. Proto je ošetření nežádoucích chloupků v obličeji odlišené od ošetřování zbytku těla. i-Light Pro Face a Body přichází se dvěma různými hlavami k ošetření chloupků na těle a dámských obličejových chloupků (pod lícní kostí). NEPOUŽÍVEJTE nástavec na tělo na obličej - vždy se ujistěte, že používáte správnou koncovku pro obličej nebo tělo. Hlava k odstranění chloupků v obličeji je označená ikonkou obličeje a je snadno snímatelná a připojitelná.

Když ošetřujete chloupky v obličeji používejte zrcadlo, abyste dobře viděli na oblast, kterou chcete ošetřovat a měli jste jistotu, že se vyvarujete ošetření rtů nebo jiných tmavých míst. Napněte pokožku pro lepší kontakt s pletí. Kontury pleti mohou v některých oblastech ztížit kontakt senzorům pleti a znemožní se plně přitisknout k pokožce.

Výsledky epilace:

Většina uživatelů začala zaznamenávat méně chloupků již pár týdnů od prvního ošetření. Nicméně aby bylo zajištěno ošetření každého rostoucího chloupku, je důležité pokračovat v režimu kompletních ošetřeních. Režim kompletního ošetření je každé 2 týdny, pro tři ošetření (místa na těle), a čtyři ošetření (oblasti v dámském obličeji), poté dle potřeby.

Pár dní po prvním použití můžete začít pozorovat, že chloupky vypadávají. Objeví se i nově rostoucí chloupky, ale v menším počtu, jemnější a světlejší, než ty původní. Tento nový růst je úplně normální a měli byste ho očekávat.

Individuální výsledky se mohou lišit. V průběhu klinické studie pozorovalo 66 % účastníků úbytek chloupků dvanáct měsíců po pouhých třech aplikacích. Podobný výsledek mají i profesionální přístroje.

Příslušenství:

 • 1 žárovka
 • základna
 • ruční přístroj včetně křemičité žárovky
 • zábleskové okénko se zabudovanou UV ochranou
 • obličejový nástavec pro dámské chloupky v obličeji
 • síťový adaptér
 • návod k použití

- zboží může mít lehce poškozený obal protože bylo vystaveno na expozici

- záruka: 24 měsíců

SEGU.cz

Zboží můžete vrátit na adresu:

Segu.cz
ulice Strojnická 373 (Avalon)
73701, Český Těšín 

MAPA

KONTAKTY
segu.cz
(Po-Pá 9-15)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz